سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

اطلاعیه برگزاری آزمون پایان دوره نمایندگی و کارگزاری (زمانبدی ثبت نام) خبر آرشیوی

بسمه تعالی

بدین وسیله به اطلاع کلیه دانشپذیران دوره های نمایندگی بیمه (120،140و160 ساعته) و کارگزاری بیمه مستقیم؛ می رساند آزمون پایان دوره ی این دوره ها در تاریخ 1399/06/06 (ششم شهریور ماه نود و نه) راس ساعت 9 صبح به شیوه مجازی برگزار خواهد شد.

داوطلبین شرکت در این آزمون میتوانند از تاریخ 1399/05/29 (بیست و نهم مردادماه نود و نه) راس ساعت 12 ظهر، پس از مراجعه به پورتال آموزش پژوهشکده بیمه به نشانی LMS.IRC.AC.IR و ورود به ناحیه کاربری با استفاده از منوی "آزمون ها" نسبت به ثبت نام در این آزمون ثبت نام نمایند.

داوطلبین شرکت در این آزمون باید حائز شرایط زیر باشند:

- دوره ی مرتبط با این آزمون (دوره ای که این آزمون به عنوان آزمون پایان آن دوره مورد نظر است) باید تا تاریخ 27 مردادماه 99 به اتمام رسیده باشد.

- در هنگام ثبت نام در آزمون تعداد غیبت های ثبت شده در سامانه برای آنها بیشتر از تعداد غیبت مجاز نباشد( لازم است داوطلبین این آزمون نسبت به درخواست بررسی غیبت های خود هر چه سریع تر اقدام نموده باشند، بدیهی است درخواست های بررسی غیبت حداقل طی 72 ساعت بررسی خواهند شد) در صورتی که تعداد غیبت ها بیشتر از حد مجاز باشد سامانه از ادامه ی فرآیند ثبت نام داوطلبین عزیز ممانعت به عمل خواهد آرود.
- تعداد سوالات برای داوطلبین آزمون پایان دوره نمایندگی بیمه، یکصد سوال و برای داوطلبین آزمون پایان دوره کارگزاری رسمی بیمه مستقیم ، 50 سوال می باشد.
- آزمون ها دارای یکصد نمره می باشد و حدنصاب قبولی در این آزمون کسب نمره 60 از 100 می باشد.
- منبع اصلی آزمون، آخرین ویرایش کتاب "جامع آموزش بیمه" (دو جلدی) می باشد. برای تهیه این کتاب در نسخه الکترونیکی میتوانید از اینجا اقدام کنید. (اینجا کلیک کنید).
- داوطلبین محترمی که در آزمون های قبلی مشابه شرکت کرده اند و موفق به کسب نمره قبولی نشده اند،به شرط اینکه تعداد آزمون هایی که قبلا برای این گواهینامه در آنها شرکت کرده اند بیشتر از دو آزمون نباشد (ثبت نام در این آزمون به منزله ی سومین آزمون آنها باشد) می توانند در این آزمون نیز ثبت نام نمایند.
 

ویژگی های آزمون:

- نام آزمون: آزمون پایان دوره نمایندگی بیمه/ آزمون پایان دوره کارگزاری رسمی بیمه مستقیم

- شیوه برگزاری آزمون : مجازی/ مجازی

شهریه آزمون: 70 هزار تومان/ 70 هزارتومان (پرداخت به شیوه الکترونیکی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه بانکی کشور (شتاب)

زمان شروع ثبت نام آزمون : ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 29 مرداد 99 / 12 ظهر روز چهارشنبه 29 مرداد 99

مهلت ثبت نام در آزمون : ساعت 18 روز یکشنبه دوم شهریور 99  /   ساعت 18 روز یکشنبه دوم شهریور 99

- ظرفیت ثبت نامی آزمون:  250 نفر/ 100 نفر

موارد مهم:

- داوطلبین محترم توجه داشته باشند این آزمون با "آزمون اطلاعات و دانش بیمه (آداب)" تفاوت دارد و صرفا آزمون پایان دوره آموزشی مربوط به دوره های نمایندگی و گارگزاری رسمی بیمه مستقیم می باشد و برای اطلاع از شرایط، ضوابط و تاریخ های مهم آزمون آداب باید به سامانه آزمون به نشانی AZMOON.IRC.AC.IR مراجعه نمایید.

-جهت ثبت نام در آزمون صرفا پس از ورود به ناحیه کاربری خود در سامانه آموزش(به نشانی LMS.IRC.AC.IR)، با استفاده از منوی آزمون ها اقدام به ثبت نام مطابق فرآیند مشخص شده از طریق سامانه اقدام نمایید و از تماس با واحدهای مختلف آموزش و پشتیبانی آموزش پژوهشکده بیمه خودداری نمایید.

 

 

 

۱۳۹۹/۰۵/۲۶ ۱۶:۳۹ ارسال شده در