سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

اطلاعیه ثبت نام در آزمون خبر آرشیوی دارای پیوست

بسمه تعالی
بدیونوسیله به اطلاع کلیه دانشپذیران محترم دوره های نمایندگی و کارگزاری که در سال 99 دوره های مذکور را به اتمام رسانیده اند و یا تا تاریخ 24 تیرماه 1399 به پایان خواهد رسید، می رساند:
آزمون های پایان دوره نمایندگی و کارگزاری از امروز در سامانه آموزش پژوهشکده بیمه قابل ثبت نام می باشد .
داوطلبین گرامی لطفا به موارد ذیل دقت نمایند:

         شما می توانید پس از ورود به سامانه آموزش پژوهشکده بیمه، (ورود به به حساب کاربری خود در سامانه) از منوی «آزمون ها» نسبت به ثبت نام در آزمون پایان دوره ی خود مطابق با تاریخ اتمام دورهای که گذارنده اید و یا در حال گذارندن هستید اقدام نمایید. (دقت نمایید تاریخ انتخابی شما باید حتما پس ازتاریخ اتمام دوره باشد، شما می توانید با مشاهده ی تقویم آموزشی خود در سامانه آموزش از تاریخ اتمام دوره ای که در حال گذارندن آن هستید مطلع شوید). در منوی آزمون جدولی پیش روی شما قرار خواهد گرفت که در آن میتوانید تاریخ ها و محل های آزمونی را مشاهده نمایید وبا انتخاب اولیه تاریخ آزمون، در صفحه ی بعدی نسبت به انتخاب محل آزمون خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید :شما صرفا مجاز به انتخاب و ثبت نام در یک زمان/محل آزمون می باشید و در صورت انتخاب و ثبت نام در بیس از یک زمان/محل آزمون کلیه انتخاب های شما حذف و از آزمون محروم خواهید شد.

همچنین میتوانید راهنمای ثبت نام در آزمون را از پیوست همین خبر دریافت نموده و نسبت به مطالعه ی آن پیش از ثبت نام اقدام نمایید.
با تشکر

پیوست(ها)

۱۳۹۹/۰۴/۰۳ ۱۵:۵۴ ارسال شده در