سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

زمانبندی برگزاری آزمون و تاریخ های دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پایان دوره نمایندگی و آزمون مجدد خبر آرشیوی

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبين دوره هاي نمايندگي بيمه 120و 140 و 160ساعته(كد دوره هاي اموزشي 970906 و 970907 و970908 ) مي رساند:

آزمون پاياني اين دوره در تاريخ هاي 1397/11/30 و 1397/12/5  برگزار می گردد، داوطلبین گرامی حاضر در این دوره ها می توانند جهت شرکت در این آزمون پس از ورود به ناحیه کاربری از منوی " آزمون ها" نسبت به انتخاب يكي از دو تاريخ اعلام شده جهت شركت در آزمون اقدام نمايند. آخرین مهلت زمانی انتخاب تاریخ آزمون ساعت 23:59 روز پنج شنبه مورخ 1397/11/25 می باشد.

يادآوري: ظرفيت سالن هاي آزمون در هر يك از تاريخ هاي اعلام شده يكصد نفر مي باشد، لذا پس از تكميل فضاهاي آزموني در هر روز داوطلبيني كه تاريخ معين خود را انتخاب ننموده اند به شكل خودكار در روز ديگر قادر به شركت در آزمون مي باشند.

*زمان (ساعت ) برگزاری آزمون در هر دو تاریخ اعلامی ۱۰ صبح می باشد و هر دو آزمون در یک محل برگزار می گردند.

* داوطلبين حاضر در اين دوره ها جهت شركت در آزمون پايان دوره نياز به ثبت نام و پرداخت وجه ثبت نام در اين آزمون ندارند.

محل برگزار:  پژوهشکده بیمه به نشانی: تهران، سعادت آباد، ضلع شمال شرق میدان قیصر امین پور (میدان شهرداری سابق)، جنب مرکز مخابرات سلمان فارسی؛ پژوهشکده بیمه.حتما حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل آزمون حضور بهم رسانید.

تاریخ دریافت کارت آزمون 1397/11/27 ساعت ۱۲ ظهر .

در روز آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون، کارت شناسایی عکسدار معتبر نیز بهمراه داشته باشید.

داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که تاریخ این آزمون قطعی و غیر قابل تغییر می باشد.

* در هنگام ثبت نام دقت نمایید تا مجاز به شرکت در این آزمون باشید( قبلا در دوره های آموزش مجازی شرکت کرده باشید و مردود و یا غایب یا از آزمون حذف شده باشید و در مجموع بیشتر از سه بار در آزمون پایانی و مجدد دوره نمایندگی بیمه شرکت نکرده باشید، همچنین از تاریخ اتمام دوره ی نمایندگی بیمه که به شکل مجازی در پژوهشکده بیمه در آن شرکت کرده اید بیشتر از یک سال نگذشته باشد)؛  در غیراینصورت ثبت نام و قبولی احتمالی شما در این آزمون منجر به صدور گواهینامه نخواهد شد و هیچ گونه استرداد وجهی نیز انجام نخواهد پذیرفت

پس از تکمیل ثبت نام، تغییر تاریخ برگزاری به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ۱۱:۰۷ ارسال شده در