سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

026-91009987

شماره تماس پشتیبانی فنی پورتال و فنی آموزش مجازی
ساعات پاسخگویی روز های کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ می باشد

اطلاعیه شروع دوره کارگزاری رسمی بیمه خبر آرشیوی

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبینی که در دوره  نمایندگی بیمه ثبت نام نموده اند (ثبت نام قطعی به معنای انتخاب دوره مطابق ضوابط و پرداخت شهریه دوره به شکل الکترونیکی می باشد) می رساند:

شروع کلاس های دوره های فوق از روز شنبه 1397/10/08 راس ساعت 11 می باشد. 

لذا مستدعی است کلیه داوطلبین گرامی نسبت به نصب کلیه نرم افزارهای مورد نیاز پورتال با استفاده از منوی " نرم افزارهای مورد نیاز" اقدام نموده و حتما راهنمای استفاده از سامانه را از منوی " راهنمای استفاده از سامانه"دریافت و مطالعه نمایند.
کلیه داوطالبین گرامی مطابق موافقتنامه اولیه در هنگام ثبت نام باید تمامی ضوابط را در طول دوره رعایت نمایند و برنامه های کلاسی را مطابق تقویم درسی موجود در پورتال دنبال نمایند.

از داوطلبین محترم تقاضا می شود برای جلوگیری از هرگونه تاخیر و مشکل احتمالی، حداقل ۳۰ دقیقه زودتر برای تکمیل اطلاعات شخصی و  ورود به کلاس اقدام نمایند.
اولین کلاس "آشنایی ، پرسش و پاسخ سامانه آموزش" در ساعت 11 صبح بوده و صرفاْ جهت آشنایی با روند دوره می باشد؛ بدیهی است حضور در این کلاس اجباری و الزامی بوده و برای پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشد؛ غیبت در این کلاس در جمع غیبت های مجاز شما در دوره درج خواهد شد.

 

همچنین یادآور میشود مهلت ثبت نام در دوره های فوق تا تاریخ  ۱۳۹۷/10/08 ساعت 08:۵۹:۵۹ می باشد. 

با تشکر

۱۳۹۷/۱۰/۰۸ ۰۰:۵۲ ارسال شده در