برای ثبت نام در آخرین آزمون دانش و اطلاعات بیمه(آداب) در فصل بهار از لینک زیر وارد شوید
ثبت نام آزمون دانش و اطلاعات بیمه(آداب) زندگی کلیک کنید
تلفن پشتیبانی ثبت نام آزمون دانش و اطلاعات بیمه(آداب)
02122071891
لطفا با شماره دیگری تماس نگیرید
آخرین فرصت ثبت نام 1400/02/31 ساعت 16 می باشد

برای دریافت کارت آزمون پایان دوره نمایندگی بیمه (120و140و160) و کارگزاری لطفا از لینک زیر وارد شوید
لطفا فقط با رایانه دریافت نمایید
(ناحیه کاربری > آزمون ها)
دریافت کارت آزمون
آزمون پایان دوره و کارگزاری نیازی به دوربین و میکروفون ندارد
حداکثر زمان دریافت کارت تا 30 دقیقه قبل از شروع آزمون می باشد
آزمون پایان دوره و کارگزاری نیازی به دوربین و میکروفون ندارد

سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

026-91009987

شماره تماس پشتیبانی فنی پورتال و فنی آموزش مجازی
ساعات پاسخگویی روز های کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ می باشد

شروع ثبت نام دوره اخذ کد نمایندگی شرکت های بیمه (۱۲۰و ۱۴۰و ۱۶۰ ساعته) خبر آرشیوی

بسمه تعالی

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبین شركت در دوره نمایندگی  بیمه  ( دوره هاي ۱۲۰ و ۱۴۰ ساعته - مختص دارندگان مدرك كارشناسي و بالاتر و دوره ۱۶۰ ساعته مختص دارندگان مدرك كارداني و ديپلم ) می رساند:
ثبت نام دوره های مجازی دریافت این گواهینامه به شرح ذیل می باشد:

شروع ثبت نام: ۱۳۹۷/09/19

مهلت ثبت نام :  ۱۳۹۷/10/08

شروع دوره:   ۱۳۹۷/10/08

شیوه برگزاری دوره: مجازی

نحوه ی ارایه گواهینامه : بر اساس قبولی در آزمون پایان دوره

تاریخ آزمون پایان دوره: متعاقبا اعلام می گردد.

داوطلبین گرامی میتوانند جهت ثبت نام به شیوه های زیر اقدام نمایند:

۱- استفاده از منوی "دوره ها و آزمون های در حال ثبت نام" در صفحه اصلی پورتال (در صورت استفاده از این روش لطفا پس از ثبت نام نسبت به تکمیل کلیه اطلاعات فردی با ورود به قسمت ناحیه کاربری اقدام نمایید)

2- پس از استفاده از منوي "عضويت" در پورتال و ورود به "ناحيه كاربري"، با استفاده از منوي " دوره هاي در حال ثبت نام" ؛

داوطلبين گرامي بايد، پس از ثبت نام قطعي در دوره (پرداخت الكترونيكي شهريه و نمايش دوره ي مورد نظر در ليست "دوره هاي در جريان") يك روز قبل از تاريخ شروع دوره حتما به پورتال مراجعه نموده و نسبت به مشاهده ي تقويم دوره پس از "ورود به ناحيه كاربري" جهت اطلاع از ساعت دقيق شروع كلاس ها اقدام  نمايند.

*داوطلبین گرامی دقت داشته باشند که استرداد وجه ثبت نام و انصراف از دوره مطابق آیین نامه داخلی پژوهشکده بیمه انجام می گردد و هیچ گونه وجهی پس از شروع رسمی دوره ها مسترد نخواهد شد.

*کلیه موارد مربوط به دوره (راهنمای سامانه و... ) یک روز قبل از شروع دوره به نشانی رایانامه Email ارایه شده ی شما در سامانه ارسال میگردد؛ لذا از نشانی Email معتبر که آن را چک می فرمایید در سامانه استفاده نمایید.

نمایندگی بیمه ۱۶۰ ساعته ( کد دوره آموزشی  970908 )  مربوط به داوطلبین دارای مدرک تحصیلی دیپلم و کاردانی - شهریه دوره :۱۰۴۰۰۰۰۰ ریال

نمایندگی بیمه ۱۴۰ ساعته ( کد دوره آموزشی  970907 ) مربوط به داوطلبین دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رسته های غیر مرتبط با بیمه شهریه دوره : ۹۱۰۰۰۰۰ ریال

نمایندگی بیمه ۱۲۰ ساعته ( کد دوره آموزشی  970906 ) مربوط به داوطلبین دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های مرتبط با بیمه  (شامل : رشته های مرتبط شامل؛ اقتصاد، امور مالی، حسابداري، آمار، مديريت( گرایش های :بازرگانی، صنعتی، دولتی، اجرایی، بیمه ) و حقوق ) شهریه دوره : ۷۸۰۰۰۰۰ ریال

قوانین و مقررات کلی دوره های نمایندگی بیمه :

 • استرداد شهریه مطابق آیین نامه های داخلی پژوهشکده امکان پذیر می باشد (در خواست استرداد شهریه دوره صرفا تا قبل از شروع دوره امکانپذیر می باشد و به درخواست های بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد).
 • دنبال کردن روند تقویم آموزشی بر عهده داوطلب است 
 • غیبت بیش از یک پنجم کل جلسات کلاس های دوره (برای دوره ۱۶۰ ساعته معادل ۸ جلسه، دوره۱۴۰ ساعته معادل ۷ جلسه و برای دوره ۱۲۰ ساعته معادل ۶ جلسه ) در کلاس های مجازی سبب حذف داوطلب از شرکت در آزمون پایان دوره و عدم توانایی دریافت گواهینامه دوره می شود.
 • برای  شرکت در دوره و استفاده از امکانات سامانه آگاهی حداقلی از دانش کاربری رایانه در حد گواهینامه ICDL الزامی می باشد.
 • برای استفاده از امکانات سامانه و کلاس مجازی در اختیار داشتن رایانه ( اعم از دسکتاپ یا تبلت ) که مجهز به تجهیزات دریافتت و ارسال صدا (هدست) باشد الزامیست.
 • برای استفاده از امکانات سامانه و کلاس مجازی در اختیار داشتن یک خط اینترنت پر سرعت با حداقل سرعت پایدار 512kbps الزامیست
 • نصب نرم افزار های استفاده بهینه از سامانه بر عهده داوطلب است.نرم افزار های را می توانید از اینجا دریافت کنید .
 • پیگیری صحت اخبار از پورتال آموزش های مجازی برای داوطلب الزامیست.
 • در صورت استفاده از تلفن همراه و یا تبلت با هر سیستم عاملی (اندروید یا iOs ) حتما از مرورگر کروم (Chrome) و اپلیکیشن Connect متناسب با سیستم عامل دستگاه مورد استفاده را نصب نمایید.
 • صرفاً در شرایط اضطراری از تلفن همراه و تبلت برای ورود به کلاس مجازی استفاده نمایید و به خاطر داشته باشید در هنگام ثبت نام در دوره های مجازی شما متعهد به تامین رایانه به معنای مرسوم و معمول آن شده اید.
 • داوطلبین باید کلیه اخبار مربوط به دوره ، زمانبندی کلاس ها را فقط از سامانه آموزش مجازی پژوهشکده بیمه دنبال نماید. ( با استفاده از اخبار موجود در صفحه اول پرتال و کنترل تقویم آموزشی کاربر پس از ورود به ناحیه کاربری)
 • کلاس های مجازی در این دوره ها به صورت آنلاین برگزار می‌گردد؛ بدین مفهوم که در ساعت خاص تعیین شده و اعلام شده در تقویم آموزشی کاربر در ناحیه کاربری؛ در زمان برگزاری کلاس تمامی اعضاء وارد محیط کلاس مجازی شده و مدرس به صورت آنلاین نسبت به تدریس اقدام می نماید (برای اشنایی با محیط کلاس می توانید به مطالعه راهنمای سامانه اقدام فرمایید)
 •  درصورتی که مجموع زمان حضور شما در این کلاس بین ۷۰ الی ۱۰۰ درصد زمان حضور مدرس کلاس باشد در کلاس به عنوان "حاضر" ثبت می شوید.
 •  در صورتی که مجموع زمان حضور شما پس از پایان زمان کلاس بیشتر از ۱۰ دقیقه باشد به عنوان "غایب" در این کلاس ثبت می شوید.
 • برای حضور و غیاب هیچ گزینه و دکمه ای در کلاس وجود نداشته و حضور و غیاب مطابق بندهای ۴ و ۵ به شکل خودکار انجام می گردد.
 • شما پس از اتمام کلاس موظف به شرکت در نظر سنجی کیفی همین کلاس که بلافاصله پس از خاتمه رسمی کلاس به شکل خودکار برای شما نمایش داده می شود هستید.
 • بستن پنجره مرورگری که کلاس در آن در حال نمایش است بمنزله خروج شما از کلاس می باشد.
 • در صورت انصراف از دوره استرداد شهریه مطابق آیین نامه های داخلی پژوهشکده بیمه انجام می گردد.

هچنین به علت ظرفیت محدود برای جلوگیری از هرگونه مشکل، ثبت نام خود را در روزهای اولیه انجام دهید.

۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۱۱:۰۹ ارسال شده در