سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

اطلاعیه شروع کارگاه آموزشی کارگزاری رسمی خبر آرشیوی

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبینی که در کارگاه آموزشی کارگزاری رسمی بیمه ثبت نام نموده اند (ثبت نام قطعی به معنای انتخاب دوره مطابق ضوابط و پرداخت شهریه دوره به شکل الکترونیکی می باشد) می رساند:

شروع کلاس های کارگاه فوق از روز شنبه ۲۶ آبان ۹۷ راس ساعت ۱۱ می باشد. 

لذا مستدعی است کلیه داوطلبین گرامی نسبت به نصب کلیه نرم افزارهای مورد نیاز پورتال با استفاده از منوی " نرم افزارهای مورد نیاز" اقدام نموده و حتما راهنمای استفاده از سامانه را از منوی " راهنمای استفاده از سامانه"دریافت و مطالعه نمایند.
کلیه داوطالبین گرامی مطابق موافقتنامه اولیه در هنگام ثبت نام باید تمامی ضوابط را در طول دوره رعایت نمایند و برنامه های کلاسی را مطابق تقویم درسی موجود در پورتال دنبال نمایند.

از داوطلبین محترم تقاضا می شود برای جلوگیری از هرگونه تاخیر و مشکل احتمالی، حداقل ۳۰ دقیقه زودتر برای تکمیل اطلاعات شخصی و  ورود به کلاس اقدام نمایند.
اولین کلاس "آشنایی ، پرسش و پاسخ سامانه آموزش" در ساعت ۱۱ صبح بوده و صرفاْ جهت آشنایی با روند دوره می باشد؛ بدیهی است حضور در این کلاس اجباری بوده و برای پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشد؛ غیبت در این کلاس در جمع غیبت های مجاز شما در دوره درج نخواهد شد.

 

همچنین یادآور میشود مهلت ثبت نام در دوره های فوق تا تاریخ  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ساعت ۱۰:۵۹:۵۹ می باشد. 

با تشکر

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ ۲۱:۲۲ ارسال شده در