سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

زمانبندی ثبت نام، دريافت كارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون مجدد دوره نمایندگی بیمه (مختص غایبین، حذف شدگان از آزمون و غایبین آزمون های قبلی) خبر آرشیوی

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه داوطلبین مردود، حذف شدگان و غایبین آزمون های قبلی دوره نمایندگی بیمه می رساند:

ثبت نام  آزمون مجدد نمایندگی بیمه از تاریخ ۹۷/۹/۱۱  از طریق همین پورتال انجام می شود.

داوطلبین گرامی می توانند پس از ورود به سامانه با استفاده از منوی "آزمون ها" اقدام به ثبت نام نمایند.

- مهلت ثبت نام : ۹۷/۱۰/۷

-تاریخ آزمون:   ۹۷/۱۰/۱۰ - ساعت ۱۰ صبح

- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون : از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۸  ( از طریق همین سامانه و از طریق منوی آزمون ها پس از ورود به ناحیه کاربری)

- محل و زمان برگزاری آزمون : ساعت ۱۰ صبح  ۹۷/۱۰/۱۰  در محل پژوهشکده بیمه به نشانی: تهران، سعادت آباد، ضلع شمال شرقی میدان قیصر امین پور (میدان شهرداری سابق) جنب مرکز مخابرات سلمان فارسی.

- هزینه ثبت نام ۵۰۰,۰۰۰۰ ریال می باشد که به شکل الکترونیکی ( با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب در داخل پورتال) دریافت خواهد شد.

* در هنگام ثبت نام دقت نمایید تا مجاز به شرکت در این آزمون باشید( قبلا در دوره های آموزش مجازی شرکت کرده باشید و مردود و یا غایب و یا از آزمون حذف شده باشید و در مجموع بیشتر از سه بار در آزمون پایانی و مجدد دوره نمایندگی بیمه شرکت نکرده باشید، همچنین از تاریخ اتمام دوره ی نمایندگی بیمه که به شکل مجازی در پژوهشکده بیمه در آن شرکت کرده اید بیشتر از یک سال نگذشته باشد)؛  در غیراینصورت ثبت نام و قبولی احتمالی شما در این آزمون منجر به صدور گواهینامه نخواهد شد و هیچ گونه استرداد وجهی نیز انجام نخواهد پذیرفت.

** داوطلبین دوره های در حال برگزاری نمایندگی  (کد دوره های ۹۷۰۵۰۶ و ۹۷۰۵۰۷ و ۰۹۷۰۵۰۸ ) نیازی به ثبت نام در این آزمون را ندارند و در صورت ثبت نام اشتباه, هیچ گونه وجهی به این داوطلبین عودت نخواهد شد. ( اطلاعیه مرتبط با این داوطلبین را میتوانید با کلیک روی اینجا مشاهده فرمایید)

۱۳۹۷/۰۷/۰۳ ۱۴:۰۷ ارسال شده در