سامانه آموزش پژوهشکده بیمه

021-22071891

شماره تماس پشتیبانی

اطلاعیه: تاریخ نهایی شروع دوره نمایندگی بیمه تابستان ۹۷(کد دوره های ۹۷۰۵۰۶ - ۹۷۰۵۰۷ - ۹۷۰۵۰۸) خبر آرشیوی

بسمه تعالی

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبینی که در دوره های نمایندگی بیمه ۱۲۰ و ۱۴۰ و ۱۶۰ ساعته ( تابستان ۹۷ (کد دوره های ۹۷۰۵۰۶ - ۹۷۰۵۰۷ - ۹۷۰۵۰۸)) ثبت نام نموده اند (ثبت نام قطعی به معنای انتخاب دوره مطابق ضوابط و پرداخت شهریه دوره به شکل الکترونیکی می باشد) می رساند:

شروع کلاس های دوره های فوق از روز شنبه دهم شهریور ماه ۹۷ ( ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ ) راس ساعت ۱۱ می باشد.

یاد آور میشود مهلت ثبت نام در این دوره ها تا ساعت ۱۰:۵۹ روز شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۰  می باشد.

لذا مستدعی است کلیه داوطلبین گرامی نسبت به نصب کلیه نرم افزارهای مورد نیاز پورتال با استفاده از منوی " نرم افزارهای مورد نیاز" اقدام نموده و حتما راهنمای استفاده از سامانه را از منوی " راهنمای استفاده از سامانه" دریافت و مطالعه نمایند.
کلیه داوطالبین گرامی مطابق موافقتنامه اولیه در هنگام ثبت نام باید تمامی ضوابط را در طول دوره رعایت نمایند و برنامه های کلاسی را مطابق تقویم درسی موجود در پورتال دنبال نمایند.

از داوطلبین محترم تقاضا می شود برای جلوگیری از هرگونه تاخیر و مشکل احتمالی، حداقل ۳۰ دقیقه زودتر برای تکمیل اطلاعات شخصی و  ورود به کلاس اقدام نمایند.
اولین کلاس "آشنایی ، پرسش و پاسخ سامانه آموزش" در ساعت ۱۱ صبح بوده و جهت آشنایی با روند دوره می باشد؛ بدیهی است حضور در این کلاس اجباری بوده و برای پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشد.

 

با تشکر

۱۳۹۷/۰۵/۳۰ ۱۰:۳۱ ارسال شده در